• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 81
    کد: 77364
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۶/۰۳

    ائمه جماعات مشهداز مرکز پالایش آلاینده های زیست محیطی بازدیدکردند

    مشهد- جمعی از ائمه جماعات و اساتید حوزه علمیه مشهد صبح امروز از مرکز پالایش آلاینده های زیست محیطی شهرداری مشهد بازدید کردند.
    ائمه جماعات مشهداز مرکز پالایش آلاینده های زیست محیطی بازدیدکردند

     

     ائمه جماعات و اساتید حوزه علمیه و روحانیان شهر مشهد در راستای اجرای طرح «ترویج مسائل زیست محیطی به شهروندان با حضور روحانیون و اساتید حوزه علمیه» از مرکز پالایش آلاینده های زیست محیطی شهرداری بازدید کردند.

    هدف از اجرای این طرح اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص آلودگی زیست محیطی با استفاده از حضور ائمه جماعات و اساتید حوزه علمیه در بین عامه مردم و نیز فرهنگ سازی زیست محیطی در جامعه است.

    شایان ذکر است مرکز پایش آلاینده های محیط زیست مشهد با همکاری مشترک معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد و اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی با ماموریت نظارت و پایش آلودگی های محیط زیست شهری و برنامه ریزی جهت اقدامات نظارتی و اجرایی از نیمه دوم سال ۱۳۹۲ در ساختمانی مجهز به ایستگاه های سنجش آلاینده های زیست محیطی و در زیربنایی بالغ بر ۲۰۰مترمربع واقع در ضلع جنوب شرقی بوستان کوهسنگی راه اندازی و آغاز به کار کرده است.

    هدف از تاسیس این مرکز اعمال مدیریت یکپارچه در عرصه پایش کمی و کیفی منابع آلاینده محیط زیست، جمع آوری، ساماندهی، تجمیع و پردازش اطلاعات حاصل از سنجش آلاینده های زیست محیطی، اطلاع رسانی و هشدار در خصوص آلاینده های محیط زیست شهری مشهد، آموزش، پژوهش و تنویر افکار عمومی است.

    تعداد بازدید: 81
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر