• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 80
    کد: 88115
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
    مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری همایش استانی دوچرخه سواری همزمان با آغاز هفته هوای پاک

    مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد از برگزاری ویژه‌برنامه‌های مختلف به مناسبت هفته هوای پاک توسط شهرداری مشهد خبر داد.
    برگزاری همایش استانی دوچرخه سواری همزمان با آغاز هفته هوای پاک

    مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد از برگزاری ویژه‌برنامه‌های مختلف به مناسبت هفته هوای پاک توسط شهرداری مشهد خبر داد.
    به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکتهای مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد، محمد پذیرا در خصوص برنامه‌های شهرداری برای هفته هوای پاک بیان کرد: هفته هوای پاک از 23 تا 29 دی ماه به عنوان هفته هوای پاک نامگذاری شده است که هر ساله شهرداری مشهد برای این هفته برنامه‌ریزی‌های خاصی انجام می‌دهد.
    وی افزود: در برنامه‌ریزی امسال تلاش شده تا از ظرفیت تمام دستگاه‌های شهرداری برای اجرای برنامه‌های هفته هوای پاک استفاده شود.
    مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد تصریح کرد: در کنار این مهم، برای اجرای برنامه‌های مختلف هفته هوای پاک با دستگاه‌های دیگر از جمله پلیس راهور، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل محیط زیست استان و... هماهنگی شده است.
    پذیرا از برگزاری همایش دوچرخه سواری در این روز خبر داد و گفت: این همایش پنجشنبه 24 دی‌ماه ساعت 8 صبح از میدان فردوسی برگزار خواهد شد و مراسم قرعه کشی با حضور استاندار و مسئولین شهری در عرصه شهدا برگزار خواهد شد.
    وی در خصوص دیگر برنامه‌های این هفته تصریح کرد: هماهنگی برای انجام معاینه فنی 600 دستگاه تاکسی با 50 درصد تخفبف در مرکز معاینه فنی حافظ، اکران‌های ویژه برای آلودگی هوا با همکاری دبیرخانه فرهنگ شهروندی شهرداری، اکران پیام‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی در تلویزیون‌های شهری، اجرای تاتر نمایشی، پخش برنامه‌های تلویزیونی و... از دیگر برنامه‌های مختلف است.
    مدیر محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: همچنین همایش یک روزه ویژه کارشناسان شهرداری به منظور تبادل نظر برگزار خواهد شد.
    وی در پایان اظهار داشت: این همایش با همکاری دستگاه های اجرایی استان از جمله اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، اداره کل حفاظت محیط زیست، هیئت دوچرخه سواری استان و همچنین حمایت های مالی در بخش جوایز و پذیرایی (شرکت شیر پگاه و فروشگاه ورزشی دوچرخه ناجی نمایندگی انحصاری جاینت خراسان ) برگزار می شود.

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر