• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 110
    کد: 88640
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۰/۳۰

    برگزاری اولین کارگاه آموزشی محیط زیست شهری و توسعه پایدار در روز29 دی ماه مصادف با روز هوای پاک

    مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهری شهرداری مشهد به مناسبت روز هوای پاک، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی زیست محیطی نمود. این کارگاه روز سه شنبه 29 دی ماه سال 94 در تالار شورای شهر شهرداری مشهد در جمعی از کارکنان شهرداری و با سخنرانی آقای دکتر تقی پور عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خانم رضایی معاون دادستان در امور بهداشتی برگزار شد.

    مدیر محیط زیست شهری و توسعه پایدار از برگزاری اولین کارگاه آموزشی محیط زیست شهری و توسعه پایدار در روز هوای پاک خبر داد. به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکتهای مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد، محمد پذیرا در این کارگاه آموزشی که به مناسبت روز جهانی هوای پاک برگزار شد اظهار داشت: با توجه به ضرورت مقابله با آلودگی هوا، یک دوره کارگاه آموزشی با هدف توانمند سازی وارتقاء دانش علمی و مهارتی کارشناسان خدمات و محیط زیست مناطق 13 گانه و سازمان ها، با موضوع هوای پاک و به ویژه نقش شهرداری در کاهش آلاینده های زیست محیطی برگزار شد.
    پذیرا با بیان اینکه در این کارگاه 3 ساعته موضوعات آسیب پذیری جرایم ، نحوه برخورد با تخلفات زیست محیطی و بیماری های ناشی از آلودگی هوا و تاثیرات آن بر زندگی بشر توسط معاون دادستان در امور بهداشتی و جناب آقای دکتر تقی پور عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تدریس می شود.
    وی گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی مشابه در خصوص قوانین موجود مرتبط با وظایف شهرداری و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در جهت ارتقاء دانش فنی کارشناسان به خصوص جرم انگاری تخریب محیط زیست به صورت اجرایی در سطح مجموعه شهرداری هدف گذاری شده است.
    مدیر محیط زیست شهری و توسعه پایدار افزود: در راستای اجرایی نمودن سلسله آموزش های محیط زیستی در شهرداری، طبق هماهنگی انجام شده با معاونت برنامه ریزی و توسعه و با توجه به دستورالعمل گروه آموزش ، برگزاری دوره های آموزشی به صورت متداول پیش بینی شده است و به کارشناسانی که موفق به گذراندن دوره های آموزشی مذکور گردند، توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه گواهینامه آموزشی اعطاء خواهد شد.

     

     

    تعداد بازدید: 110
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر