• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 88
    کد: 107448
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۶/۲۳

    بازدید دبیر کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان یزد از مدیریت محیط زیست شهری

    در بازدید کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی یزد از مدیریت محیط زیست شهری اعلام شد؛ در 5ماه اول سال جاری 14303 مورد تخلف زیست محیطی ثبت شده است.
    کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان یزد

    در بازدید کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی یزد از مدیریت محیط زیست شهری عنوان شد؛اعمال قانون 14303 مورد تخلف زیست محیطی در 5ماه اول سال جاری
    به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکتهای مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد در این بازدید محمد پذیرا مدیر محیط زیست شهری و توسعه پایدار شهرداری مشهد به ارائه برنامه های اجرایی این مدیریت در حوزه محیط زیست شهری مشهد پرداخت.
    وی افزود: شهر مشهد با جمعیت بیش از 3 میلیون نفر با مسائل و مشکلات زیست محیطی بیشماری مواجه است که برای مرتفع نمودن آن نیاز به اراده جدی همه سازمان ها و ارگان های مرتبط می باشد.
    پذیرا بیان داشت: شهرداری مشهد با نصب 10 ایستگاه سنجش وضعیت کیفیت هوای شهر اقدام به شناسایی و برنامه ریزی جهت کاهش آلودگی هوای شهر نموده است.
    وی عنوان کرد: همچنین برای شناسایی مناطق با بار آلودگی صوتی 5 ایستگاه سنجش صوت در شهر مشهد نصب و راه اندازی شد.

    پذیرا با اشاره به ایجاد اکیپ های گشت محیط زیست ک با پلیس راهور فعالیت می کنند، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 14303 مورد اعمال قانون در موارد مختلف زیست محیطی انجام شده است که این امر نشان دهنده عزم جدی شهرداری مشهد در حوزه محیط زیست شهری می باشد.
    در ادامه دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان یزد پس از بازدید از تجهیزات و امکانات مدیریت محیط زیست شهری، اقدامات انجام شده در این حوزه را چشمگیر خواند و اظهار داشت: با توجه به اینکه آلودگی هوا از عوامل اصلی بروز بیماری های قلبی و تنفسی در افراد می باشد امید است که با استفاده از تجربیات انجام شده در شهر مشهد و با همکاری سایر ارگان های مرتبط بتوانیم ساختار مدیریتی یکپارچه محیط زیست شهری در یزد راه اندازی کنیم.

     

    تعداد بازدید: 88
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر