• پنج شنبه،01 مهر 1400
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 108
    کد: 108736
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۷/۰۷

    ارایه گزارش اقدامات انجام شده در حوزه محیط زیست شهری در دهمین دوره آموزش بین المللی متروپلیس

    گزارش اقدمات انجام شده در خصوص مدیریت محیط زیست شهری مشهد با حضور مسئولان 35 شهر داخلی و خارجی ارایه گردید.
    مشهد متروپلیس

    مهندس پذیرا مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد در دهمین دوره آموزش بین المللی متروپلیس از اقدامات انجام شده در خصوص محیط زیست شهری مشهد گزارشی ارایه نمودند.

    در ابتدای این گزارش جناب آقای مهندس پذیرا به مفاهیم محیط زیست شهری و توسعه پایدار و دسترسی همه جانبه به توسعه پایدار اشاره کردند..  پذیرا با اشاره به اینکه امروزه  یکی از مشکلات اصلی کلانشهرها  افزایش آلودگی هوا است  به اقدامات انجام شده در خصوص کاهش آلودگی هوا در شهر مشهد و راه اندازی اکیپ های گشت محیط زیستی و اعمال قانون خودروهای دودزا در شهر مشهد پرداخت و تصریح کرد به خودروهای دودزا به مدت 15 روز جهت رفع نقص مهلت داده می‌شود تا اقدام نمایند و در صورت عدم مراجعه با ارسال برگه اخطاریه به مراجع قضایی معرفی و برخورد قضایی و اعمال جرایم در این خصوص انجام می‌شود.

    در این گزارش به نصب 10 ایستگاه سنجش کیفیت هوا در سطح شهر مشهد و دریافت داده ها جهت برنامه ریزی و ارسال اکیپ های گشت زیست محیطی در مناطق با بار آلودگی اشاره گردید.

    موضوعات مهم دیگری که مدیر محیط زیست شهری در این گزارش به آن اشاره نمود: سنجش آلودگی صوتی در شهر مشهد، پروژه بهسازی کشف رود، کمربند سبز مشهد و غیره می باشد.

     

    تعداد بازدید: 108
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر