• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 131
    کد: 123354
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۱۰

    برگزاری برنامه آموزش محیط زیست ویژه زایرین محترم در ایام نوروز

    در این طرح زائران مستقر در بوستان زائرپذیر غدیر می‌توانند به 5 مرکز تعمیرگاهی مراجعه و در طرح تنظیم موتور رایگان شرکت کنند.
    کمپ غدیر

    مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد از اجرای طرح تنظیم موتور رایگان خودروهای زائران مستقر در بوستان زائرپذیر غدیر خبر داد.
    به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، محمد پذیرا در این خصوص بیان کرد: همزمان با نوروز تعداد زیادی از مسافران نوروزی در بوستان زائرپذیر غدیر اسکان پیدا می‌کنند و در این راستا مدیریت محیط زیست شهری برنامه‌ریزی ویژه‌ای در حوزه زیست محیطی برای این زائران انجام داده است.
    وی افزود: در یکی از این برنامه‌ها با همکاری 30 نفر از اعضای سازمان‌های مردم نهاد زیست محیطی در سطح بوستان زائرپذیر غدیر توصیه‌های زیست محیطی به زائران ارائه می‌شود که در این برنامه 400 خانوار تحت آموزش‌های زیست محیطی قرار گرفتند.
    مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: همچنین در کنار این برنامه کیسه‌های پارچه‌ای جهت جلوگیری از بروز مشکل زیست محیطی به دلیل استفاده از کیسه‌های پلاستیکی به زائران اهدا می‌شود.
    پذیرا اضافه کرد: همچنین طرح تنظیم موتور رایگان خودروهای زائران مستقر در بوستان زائرپذیر غدیر برای جلوگیری از آلایندگی و دودزایی این خودروها در حال انجام است.
    وی خاطرنشان کرد: در این طرح زائران مستقر در بوستان زائرپذیر غدیر می‌توانند به 5 مرکز تعمیرگاهی مراجعه و در طرح تنظیم موتور رایگان شرکت کنند.

     

    تعداد بازدید: 131
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر