• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 171
    کد: 125929
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۱۴

    برگزاری همایش دوچرخه‌سواری با عنوان «اردیبهشت جوانی» به همت شهرداری مشهد

    در این گردهمایی ورزشی بیش از 250 دوچرخه سوار مشهد حضور به هم رساندند و فضایی شاد و مفرحی را به وجود آوردند که در این زمینه از تلاش‌های شهرداری مشهد کمال سپاس و تشکر را دارم.
    همایش دوچرخه سواری

    همزمان با فرارسیدن هفته جوان، همایش دوچرخه‌سواری عمومی با عنوان «اردیبهشت جوانی» و به همت مدیر محیط زیست شهرداری مشهد، گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و هیات دوچرخه‌سواری شهرستان مشهد برگزار شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رییس هیات دوچرخه سواری مشهد در جریان برپایی این همایش در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص اهداف برگزاری چنین برنامه‌هایی گفت: امروزه استفاده از دوچرخه به عنوان یک لازمه زندگی شهرنشینی مطرح است و فرهنگ دوچرخه‌سواری باید بیش از پیش در جامعه نهادینه شود.
    تقی نورالهی با اشاره به برگزاری همایش دوچرخه سواری «اردیبهشت جوانی» که به همت شهرداری مشهد برگزار شد، عنوان کرد: در این گردهمایی ورزشی بیش از 250 دوچرخه سوار مشهد حضور به هم رساندند و فضایی شاد و مفرحی را به وجود آوردند که در این زمینه از تلاش‌های شهرداری مشهد کمال سپاس و تشکر را دارم.
    وی ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه توسط شهروندان را هدف اصلی برگزاری این همایش دانست و با بیان این که اقدامات شهرداری مشهد در راه‌اندازی ایستگاه‌های دوچرخه قابل ستایش است، افزود: بهره‌گیری از حمل‌ونقل عمومی پاک دیگر هدف برپایی همایش دوچرخه‌سواری عمومی با عنوان «اردیبهشت جوانی» است.
    گفتنی است در پایان این همایش به شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایز نقدی و غیرنقدی از جمله دوچرخه و کارت هدیه اهدا شد.

    تعداد بازدید: 171
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر