• پنج شنبه،01 مهر 1400
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 185
    کد: 172140
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

    بهره‌مندی 2400 خودرو از خدمات رایگان تنظیم موتور طی یک ماه گذشته

    تعداد 2300 کیسه زباله توسط اکیپ‌های گشت به خودروهایی که اقدام به پرتاب زباله از ماشین کرده‌اند، اهدا شده است.
     بهره‌مندی 2400 خودرو از خدمات رایگان تنظیم موتور

    رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد از بهره‌مندی 2400 خودرو از خدمات رایگان تنظیم موتور طی یک ماه گذشته خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد پذیرا بیان کرد: در راستای خدمات‌رسانی به زایران و مجاوران امام رضا (ع) و با هماهنگی انجام شده تعداد 10 نمایندگی و تعمیرگاه مجاز خودرو اقدام به خدمات مشاوره و تنظیم موتور رایگان در سطح شهر مشهد کرده‌اند که در یک ماه اخیر تعداد 2400 خودرو مراجعه و از خدمات رایگان بهره‌مند شدند.
    وی در خصوص خدمات‌رسانی اتوبوس دیابت در ایام نوروز در شهر مشهد افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده در استقبال از بهار 98 در نقاط پرجمعیت شهر از جمله بوستان ملت، بوستان کوهسنگی، بوستان زائرپذیر غدیر و نواحی مجاور حرم مطهر امام رضا (ع) اتوبوس دیابت جهت خدمات مشاوره تغذیه، غربالگری، تست قند خون و فشار خون و نحوه تزریق انسولین به صورت رایگان مستقر شد.
    رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد عنوان کرد: در این راستا تعداد 1671 شهروند در یک ماه اخیر مراجعه کرده‌اند که از این تعداد 135 نفر دیابت شناخته شده و تعداد 45 نفر دیابت ناشناخته داشته‌اند.
    پذیرا افزود: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در عید نوروز امسال انجام شده است اجرای برنامه ساعت زمین که عملی فراگیر و همزمان در شهرهای جهان برای پنجمین سال متوالی در شهر مشهد بوده است که خاموشی 18 ساختمان شهرداری با همکاری شرکت برق و میراث فرهنگی، ساختمان‌های موزه بزرگ کوهسنگی، آرامگاه فردوسی، باغ نادری و ساختمان‌های شرکت برق انجام گردیده است.
    پذیرا با بیان اینکه در استقبال از بهار 98 تعداد 6 اکیپ گشت کنترل آلاینده‌های زیست محیطی در سه شیفت و به صورت 24 ساعته اقدام به گشت‌زنی و اعمال قانون زیست محیطی در سطح شهر و برخورد با 670 خودرو دودزا سبک و سنگین و اقدام جهت رفع نقص و آلایندگی خودروها خبر داد و افزود: تعداد 2300 کیسه زباله توسط اکیپ‌های گشت به خودروهایی که اقدام به پرتاب زباله از ماشین کرده‌اند، اهدا شده است

    تعداد بازدید: 185
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر